Mental Design Works Mimarlık, yaratıcılığı ve sürdürülebilirlik kriterlerini mimaride birleştirebilen, tasarımda mükemmellik sunmayı taahhüt eden ödüllü bir firmadır. Sunduğu çözümlerdeki benzersizlik ve her projede bir basamak daha yukarı çektiği kalite çıtası nedeniyle FERES tarafından iş ortağı seçilen Mental Design Works Mimarlık, projelerinde maksimum işlevsellik sağlamaktadır.

Mental Design Works tarafından mimari projesi çizilen İSTANBUL INN İKİTELLİ Projesi 2012’DE, İSTANBUL INN LEVENT Projesi 2013 yılında World Architecture Festival’de (Dünya Mimarlık Festivali) binlerce eser arasında finale kaldı.

http://www.mentaldesignworks.com

Uluslararası bir İç Mimarlık Grubunun üyesi olan I-AM İstanbul, Dünyanın dört bir yanında, müşteriyi merkezine alan, farklı sektörlerden markalar için hizmet vermektedir. Farklı şehirlerdeki stüdyoları sayesinde müşteri ihtiyaç ve davranış biçimleri konusunda uluslararası bir bakış açısı katan I-AM, çok kültürlü tasarım anlayışını projelerimize taşıyor...

http://tr.i-amonline.com

Konut sektörü başta olmak üzere büyük ölçekli gayrimenkul projelerine pazarlama ve satış hizmeti sunan Aremas, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu GYODER üyesidir. Aynı zamanda ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemi ve Türkiye’de gayrimenkul sektöründe ilk ve tek olarak ISO 10002 Müşteri memnuniyeti ve şikâyetleri yönetimi sistemi’ne sahiptir.

http://www.aremas.net

Yeşil Bina Projelerimizde Danışmanımız TURKECO İnşaat ve Enerji Ltd. Şti. sürdürülebilirlik danışmanlığı ve eğitimleri veren uluslararası bir firmadır. Amerika Birleşik Devletleri Yeşil Bina Konseyinin (USGBC) yönetim kuruluna dünyadan seçilen ilk şirkettir. Uzman ve akredite kadrosuyla yeşil projeler tasarlamamıza ve inşa etmemize yardımcı olmaktadır.

http://www.turkeco.com

SPIGA Peyzaj, Proje, Danışmanlık Şirketi, alanında uzman peyzaj mimarları ile projelendirme, danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri ile Uluslararası saygınlığı olan LEED Sertikası için peyzaj danışmanlığı hizmeti de vermektedir. Konut ölçeğinden kentsel tasarıma dek çok geniş bir yelpazede sürdürülebilir, rasyonel ve estetik peyzaj tasarımları gerçekleştiren SPIGA, İnsan ölçeğini temel alan multi-disipliner, ekolojist bir tasarım felsefesi ile uluslararası hizmet vermektedir.

http://www.spigapeyzaj.com